Pazarlama İçeriği

İçerik Pazarlama Hizmetimiz Nasıl Çalışır?

Gelen satış kampanyalarınızı, satışa hazır potansiyel müşteriler oluşturan ilgi çekici içeriklerle doldurun.

Bloglama Hizmetleri

Blogunuz, ziyaretçileri web sitenize çekmek ve onlarla etkileşime geçmek için sahip olduğunuz en iyi araçlardan biridir. Blog hizmetlerimiz blogunuzun sürekli olarak taze, benzersiz ve ilham verici içeriklerle güncellendiğinden emin olur.

Alıcı kişilikleri ile sağlam bir strateji geliştirmek, bir içerik takvimi oluşturmak, ilgi çekici konuları belirlemek, blog gönderileri yazmak, SEO için içeriği optimize etmek, resim ve diğer tasarım öğelerini eklemek, harekete geçirici mesajlar eklemek gibi blog içeriğinin tüm yönleriyle yardımcı olabilir ve yayınlayabiliriz.

Okuyucular ve arama motorları için optimize edilmiş blog içeriği oluşturuyoruz.  Ayrıca tüm sosyal medya kanallarınızdaki blogları da destekliyoruz.

Ebooks, Whitepapers ve Kılavuzları

E-kitaplar, beyaz sayfalar ve kılavuzlar gibi indirilebilir içerikler, site ziyaretçilerini potansiyel müşterilere dönüştürmek için harika bir yoldur, ancak okuyucuya değer sağladıklarından emin olmanız gerekir. Harika içerik, potansiyel müşterilerinizi eğitebilir ve sevindirebilir. Kötü içerik, potansiyel müşterileri markanızdan uzaklaştırabilir.

Okuyucuyu bir sonraki adımı atmaya yönlendirebilecek iyi araştırılmış e-kitaplar oluşturuyoruz. Konuları belirliyor, ön araştırmayı yürütüyoruz, içeriği yazıyor, görüntüler sağlıyor, yerleşimi ele alıyor ve potansiyel müşteriler oluşturuyoruz. Sosyal medya, e-posta ve ücretli kanallar aracılığıyla e-kitaplarınızı da tanıtıyoruz.

Olay Analizi

Anlatmak için bir başarı hikayeniz var mı? Durum çalışmaları, işletmenizin müşterilere dönüşmesini sağlamanıza yardımcı olmak için  için harika bir yoldur. Bir durum çalışması bir satışı yapabilir ya da bozabilir, çünkü bunları doğru bir şekilde yapmak çok önemlidir.

Müşterilerinizin karşılaştığı sorunları, ürünlerinizin ve hizmetlerinizin sorunları nasıl çözdüğünü anlamak için sizinle birlikte çalışıyoruz. Daha sonra bu konuda ilgili dikkat çekici hikayeler sunuyoruz.

Örnek çalışma şablonları oluşturabilir, müşteri görüşmeleri gerçekleştirebilir, içerik oluşturmayı başarabilir ve düzen sürecini halledebiliriz. Ayrıca vaka çalışmalarınızı e-posta ve ücretli kanallar aracılığıyla da destekleyebiliriz.

SEO İçerik Yazımı

Dünyanın en iyi web sitesine ve içeriğine sahip olabilirsiniz, ancak arama motoru sonuç sayfalarında görünmüyorsa, o zaman etkili olmayacaktır.

SEO stratejinizle sorunsuz bir şekilde uyumlu olan ve ziyaretçilerin arama motorları aracılığıyla sizi bulmasına yardımcı olan web sitesi içeriği ve bloglar hazırlıyoruz.

Google ve diğer arama motorlarının nasıl çalıştığını ve SEO elemanları başlangıçtaki içerik yazma sistemlerine nasıl  dahil edildiğini tanımak istiyoruz.

Basın Bültenleri

Yayınlamak istediğiniz herhangi bir haber veya etkinliğiniz varsa, bu konuda heyecan verici bir basın bülteni hazırlamaya ve maksimum erişim için dağıtmanıza yardımcı olabiliriz.

Bugünün basın bültenleri farklı bir kurallar dizisi izlemekte. İçeriğin dijital yayınlarla birlikte akılda kalıcı olmalı, ama aynı zamanda hedef beklentileriniz için de cazip olması gerekiyor.

İçerik pazarlama hizmetlerimiz basın bültenlerine kadar uzanır ve içerik oluşturma ve dağıtmınıda içinde bulundurur. Basın bültenlerinizin arama motorları için optimize edildiğinden, bunların erişimini en üst düzeye çıkaracağından emin olabiliriz.