Video Pazarlama

Hikayenizi Anlatın

Pazarlama, verilerden ve dolar işaretlerinden daha fazlasıdır. Ayrıca, kim olduğunuzu, şirketinizin değerlerini ve işinizi nasıl yürüttüğünüzü iletmek için bir podyumdur.

Her markanın kendine özgü bir hikayesi vardır. Animatörlermiz, yapımcılarımız ve video görüntüleyicimiz sizin ürünlerinizin, hizmetlerinizin ve kurumsal kimliğinizin farklılığını ve farkındalığını sağlayacağız.

Görsellerle, markanızın ardındaki kişiliği, duyguyu ve değeri ifade ediyoruz. Bu özellikler ile alıcıların sizi tercih etmesi, diğer satıcıların ise sizinle ve müşterilerinizle işbirliği yapmak istemesini sağlayacaktır.

Video pazarlama, kalıcı bir izlenim bırakan, sürükleyici ve etkileşimli bir deneyimdir.

Siz izleyicilerinizde nasıl bir his uyandırmak istersiniz ?

Animasyon Hizmetleri

Hareketli grafik tasarımcılarımız karmaşık fikirleri sentezliyor ve bunları 2D ve 3D formatlarda canlandırıyor.

Animasyon sayesinde, yoğun, teknik yazılım ve ayrıntılı ürün özelliklerini kolaylıkla açıklayabilirsiniz.

Yerinde Teşhis

Konumda çekilen videolar mesajınızı kişiselleştirir ve markanıza ve sunduğu tekliflere insani bir dokunuş katar. Yüksek kaliteli video prodüksiyonunu doğrudan size ulaştırmak için markanızı uzman video yapımcıları ve yaratıcı yönetmenleri ile en iyi şekilde tanıtma görevini üstleniyoruz.

İnternet üzerindeki yeteneklerimizi göstermek optimum çekim sitelerini araştırmak, canlı aksiyon röportajları, referansları, demoları, tanıtımları ve daha fazlasını yapmak için burdayız.

Stüdyo Yapımları

Bükreş genel merkezimizde tam hizmet veren bir video stüdyosu ve kameranın arkasındaki en iyi endüstri vizyonerleriyle, etki yaratan videolar üretiyoruz.

Ürün tanıtımlarını, haber güncellemelerini, röportajları ve daha fazlasını tek bir çatı altında filme çekerek marka deneyimleri sunuyoruz.Video pazarlama stratejinizin tüm kaynakları ve uzmanlığı ile burada kendi stüyomuzda canlı olarak hazırlıyoruz.

Vox Pops(Röportaj)

Kısa, çabuk, sokak röportajları, markanıza yeni bir bakış açısı getiriyor. Tüketicileri yoklamak, soru sormak, bir mikrofon ve kamerayla dürüst bilgiler toplamak.

Vox Pops, endüstri konferansları, özel etkinlikler ve dahili işlevler için iyi çalışmakta. Ayrıca, ulaşmak istediğiniz kitleye sizin adınıza ulaşıyor ve bilgilendiriyoruz.

Bilgilendirici Videolar

Markanızı tanıtın, ürününüzü tanımlayın anlaşılır, adım adım açıklayıcı videolar ile potansiyel müşterilerinizi bilgilendirin.

Açıklayıcı videolar, diğer içerik türlerinden daha hızlı ve yakın fırsatları artırmaya yardımcı olacak animasyon, canlı aksiyon, 2D, 3D veya karma biçimler olabilir.

Video Blogsları

Video Bloglar sadece bunlardan ibarettir; daha anlaşılır, doğrudan video formatında bloglar.

Editorlerin stratejinizi, ekrandaki aktörler tarafından anlatılan ve sunulan 60 saniyelik v-bloglarla tamamlayın

Her v-blogu ayrıca görüntü arka planı içermeli ve katılımı destekleyen görsel ipuçları ve marka unsurları bulunmalıdır.

Etkinlik Kapsamı

Kitlenizin görmek istediği büyük anları filme alarak canlı etkinliklerin değerini en üst düzeye çıkarın.

Fuarlar, özel etkinlikler ve endüstri konferansları, katılımcılarla fiziksel olarak etkileşimde bulunmak için harikadır, ancak iş fırsatları burada bitmez: Sosyal medya ve etkinlik sonrası canlı görüntüler ile orada bulunmayan müşterilerinize de ulaşın.

Whiteboard Video Üretimi

WhiteBoard videolar ile bilgi sunun, izleyicileri eğitin ve yaratıcılığı gösterin.

Şirket içi üreticilerimiz ve animatörlerimiz mesajınızı iletmek için canlı aksiyon yeteneklerinin, anlatımlarının, özel karakter çizimlerinin ve görsel hikaye anlatımının en iyi bileşenlerini sizin için bir araya getiriyor.